KWOIE w roku szkolnym 2018/2019 nie odbędzie się

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja KWOIE - z przyczyn od nas niezależnych - nie odbędzie się. Do ostatniej chwili trwały rozmowy z dwoma województwami - z jednym z nich nie udało nam się wypracować wspólnego stanowiska, które pozwoliłoby na realizację w tym samym kształcie co w poprzednich latach.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam przez ostatnie lat zaufali i towarzyszyli: wspierali, dopingowali, zwracali uwagę na potknięcia. Dzięki Wam ten konkurs rozwinął skrzydła i - jako jedyny konkurs przedmiotowy dla gimnazjalistów - proponował obok testów realizację projektu i zadania zespołowe.

Dziękujemy też za współpracę wszystkim kuratoriom, które przez tyle lat obdarzały nas zaufaniem - w jednym roku było ich aż 7!

Dziękujemy pracownikom i współpracownikom CEO, którzy od lat angażowali się w kolejne edycje konkursu, zwłaszcza tym, którzy z konkursu tematycznego rozwineli KWOIE do formuły konkursu przedmiotowego.

Wierzymy, że wszyscy uczestnicy KWOIE, oprócz wymiernych korzysći finalistów i laureatów, wynieśli z tego konkursu doświadczenie pracy badawczej oraz zespołowej, zdobyli wiedzę o Polsce i świecie, która pozwala im rozumieć zachodzące zmiany, procesy i zjawiska, poznali zagadnienia ekonomiczne, które w znacznym stopniu pomagają być coraz bardziej świdomym konsumentem i uczesnikiem rynku finansowego.

Z poważaniem

Zespół KWOIE

Opr. Sylwia Żmijewska-Kwiręg

Typ Artykułu: